• DOLAR
  7,9741
  %0,09
 • EURO
  9,4552
  %0,06
 • ALTIN
  487,75
  %0,12
 • BIST
  1.191
  %-0,64
Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Özellikleri

Element: Ateş Kalite: Sabit Renk: Altın, Sarı, Turuncu Gün: Pazar Cetvel: Güneş En Büyük Genel Uyumluluk: Kova , İkizler Şanslı Sayılar: 1, 3, 10, 19 Tarih aralığı: 23 Temmuz – 22 Ağustos LEO ÖZELLİKLERİ Güçlü yönleri: Yaratıcı, tutkulu, cömert, sıcak kalpli, neşeli, esprili Zayıf Yönler: Kibirli, inatçı, ben merkezli, tembel, esnek olmayan Sevdikleri: Tiyatro, tatil […]

 • Element: Ateş
 • Kalite: Sabit
 • Renk: Altın, Sarı, Turuncu
 • Gün: Pazar
 • Cetvel: Güneş
 • En Büyük Genel Uyumluluk: Kova , İkizler
 • Şanslı Sayılar: 1, 3, 10, 19
 • Tarih aralığı: 23 Temmuz – 22 Ağustos

LEO ÖZELLİKLERİ

Güçlü yönleri: Yaratıcı, tutkulu, cömert, sıcak kalpli, neşeli, esprili

Zayıf Yönler: Kibirli, inatçı, ben merkezli, tembel, esnek olmayan

Sevdikleri: Tiyatro, tatil yapmak, hayran olmak, pahalı şeyler, parlak renkler, arkadaşlarla eğlence

Sevmedikleri: Görmezden gelinmek, zor gerçeklerle yüzleşmek, kral veya kraliçe gibi muamele görmemek

Aslan burcunda doğan insanlar doğuştan liderlerdir. Dramatik, yaratıcı, kendine güvenen, baskın ve direnmeleri son derece zordur, taahhüt ettikleri yaşamın her alanında istedikleri her şeyi başarabilirler. Bir Aslan ve onların “ormanın kralı” statüsüne özel bir güç vardır. Aslan’ın genellikle cömert ve sadık oldukları için birçok arkadaşı vardır. Kendine güvenen ve çekici olan bu, farklı insan gruplarını birleştirip bunları ortak bir davaya yönlendiren bir Güneş burcudur ve sağlıklı mizah duygusu diğer insanlarla işbirliğini daha da kolaylaştırır.

Aslan , Koç ve Yay gibi , Ateş elementine aittir . Bu onları sıcak yürekli, yaşama aşık, gülmeye ve iyi vakit geçirmeye çalışıyor. Aklını en zor problemleri bile çözmek için kullanabildikleri için çeşitli karmaşık durumların çözümünde kolayca inisiyatif alacaktır. Güneş tarafından yönetilir Aslan, bu ateşli varlığa mecazi olarak olduğu gibi, kelimenin tam anlamıyla da tapıyor. Öz farkındalık arayışı içinde ve sürekli ego büyümesi içindeler. İsteklerinin ve kişiliklerinin farkında olarak, ihtiyaç duydukları her şeyi kolayca isteyebilirler, ancak kişisel kazanç veya statü için kovaladıkları diğer insanların ihtiyaçlarını da bilinçsizce ihmal edebilirler. Bir Aslan temsilcisi başarılarına çok düşkün ve diğer insanların onları görme şekline bağlı olarak, kolay bir hedef haline gelir.

Aslan – Mağaradaki Aslan’ın hikayesi her zaman cesaretten bahseder. Bu, korkusuza meydan okumak, incitmek veya yok etmek için imkansız bir hayvandır; tek zayıflıkları, karşılaştıkları kişilere karşı korkulu ve saldırgan olmasıdır. Bir mağarada yaşayan bir Aslan her zaman bir yuvaya sahip olmalı, zor zamanlarda yuva ve rahatlık bulabilir. Ancak, asla orada uzun süre kalmamalıdır. Kafaları yüksekken, başkalarına haysiyet ve saygıyla yüzleşmek zorunda kalırlar.

AŞK VE İLİŞKİ

Bu Ateş grubu tutkulu ve samimi duygularını kolay ve net bir şekilde gösteriyor. Aşık olduklarında, eğlenceli, sadık, saygılı ve sevdiklerine karşı çok cömerttirler. Herhangi bir ilişkide lider rolü üstlenecekler ve bağımsızlık ve inisiyatif gereksinimlerine güçlü bir şekilde güvenecekler. Bu, eşleri için zaman zaman yorucu olabilir, özellikle de iradelerini dayatmaya başlarlar ve ilk etapta örgütlenecek şeyleri organize etmemeye başlarlarsa. Her Aslan’ın kendisinin farkında, makul ve aynı entelektüel düzeyde bir ortağa ihtiyacı vardır. Eşleri de kendilerini ifade etmek ve savaşmaktan çekinmeyin, ya da Aslanlarının Güneşinden çok fazla ışık kendi kişiliklerini yakabilir.

Her Aslan’ın ilişki hayatı bir macera, eğlenceli ve çok enerjiktir. Bu, ilişki ve aşk arasındaki sınırları açıkça anlayan, ancak samimiyet ve duygusal bağlantının ilişki yaşamlarının kalitesi için ne kadar önemli olduğunu göremeyen birisidir. Her Aslan, anlamlı bir ilişkide gerçek memnuniyeti bulmak için farkındalıklarıyla savaşmak ve hassas, bilinçaltı özlerine ulaşmak için bir ortağa ihtiyaç duyar.

ARKADAŞLAR VE AİLE

Arkadaşlar – Aslan, belirli bir onur ve bireysel değerlere bağlılıkla doğan cömert, sadık ve gerçekten sadık bir dosttur. Başkalarına yardım etme ihtiyacı ile doğmuşlar, çok fazla zaman ve enerji alsalar bile bunu yapacaklar. Güçlü ve güvenilir olan bu birey, hemen hemen herkese hitap etme yeteneğine sahiptir ve kutlamaları ve farklı olayları en iyi şekilde ortaya koyan insanlarla ev sahipliği yapma enerjisine sahiptir. Nadiren yalnızdırlar, çünkü başkalarıyla etkileşimler onlara ihtiyaç duydukları özsaygı ve farkındalık hissi verir, ancak gittikleri her yere taşıdıkları yüksek enerjiyi takip edebilecekleri arkadaş bulma konusunda sorun yaşayabilirler.

Aile – Aile konuları, Leo’nun sabah uyandıklarında ya da geceleri yattıklarında düşünecekleri ilk şey olmayacak. Çoğunlukla kendilerine döndüklerinde, mümkün olan en kısa sürede bağımsız olma eğilimindedirler. Yine de, bir Aslan, sevdiklerini korumak için, iyi ve kötü zamanlarda soy ve köklerinden gurur duyan her şeyi yapacaktır.

KARİYER VE PARA

Aslanlar son derece enerjiktirler ve istihdamlarına bakılmaksızın her zaman meşgul olma eğilimindedirler. Hırslı, yaratıcı ve iyimserler ve işlerine adadıklarında her şeyi doğru yapacaklar. Kendilerini bulabilecekleri en iyi durum, kendi patronları olmak veya üstlerini mümkün olduğunca az kontrol ederek başkalarını yönetmek. Oyunculuk ve eğlence gibi sanatsal yeteneklerin açık ifadesine izin veren işler bir Aslan için idealdir. Yönetim, eğitim ve politika da iyi bir seçimdir ve onları doğal olarak kendilerine uygun bir liderlik pozisyonuna sokan her şeydir.

Aslanlar modern ve modaya uygun şeylerle çevrili olmayı severler ve para onlar için kolay olsa da, zodyakın diğer bazı belirtilerinden daha az sorumlu bir şekilde harcarlar. Son derece cömert, birçok arkadaşına mali yardım sağlayabilir ve kötü zamanlarda destekleyebilirler. Bu her zaman bilge olduğu kanıtlanmasa da, her zaman kendilerini iyi hissettirir.

ASLAN ADAMI NASIL ÇEKİLİR

Aslanlı bir adam, yakın ilişkilerinde bir kral gibi muamele görmek ister ve bu onların narsisistik özellikleri değil, derin saygılara sahip olan herkesin hissetmesi gereken gerçek bir iç ihtiyaçtır. Onunla planlar her zaman büyük ve dramatiktir ve hayranlık, bağlılık ve dikkatle duş almak her iki şekilde de doğaldır. Bu, aşık olduklarında, genellikle pahalı ve çabalarının bir ifadesi olarak birçok hediye veren bir adamdır. Onunla kalmak isteyen herhangi bir ortak, kraliyet tedavisine layık olduklarını ve yeterince geri vermeye hazır olduklarını kanıtlamak zorundadır.

Ne kadar romantik ve tutkulu olsa da, bu adam nadiren görünüşüyle ​​”iyi gitmeyen” veya dış dünyadaki belirli grupların gözünde iyi görünmeyen bir kadını seçecektir. Her zaman av ve aşk ve hayatı kutlayan ebedi bir bekarın rolünü kolayca aldığı bilinir. Kendisini dikkatin merkezine koyacaktır ve ortağı bir dizi hayranla rekabet edebilir, ancak ilişkileri sevdiği gibi hayran kaldığı sürece tehlikede değildir. Doğru tedavi edildiğinde, sonsuza kadar etrafta kalacaktır.

ASLAN KADINI NASIL ÇEKİLİR

Aslan kadınları çok sıcak yürekli ve sevilme ve hayran olma arzusuyla hareket ediyorlar ve Aslan burcu altında doğan tüm insanlar gibi, ilgi odağı olmayı seviyorlar. Onu baştan çıkarmak için kişi ona iyi davranmalı, ona saygı göstermeli, ona iltifat etmeli ve hak ettiği lüks bir yaşam tarzı yaşamak için uygunluğunu görmelidir. Romantik partnerleri takdir ediyor ve sevdiği kişiye aynı kraliyet muamelesini vererek birinin dünyasının merkezi olmasını bekliyor olacak. Aslanlı bir kadınla çıkmak, kusurlarını kabul etmeyi ve niteliklerine hayran kalmayı gerektirir. Aşk için rekabet etmekten hoşlanmaz ve partnerinin hayatındaki rolü konusunda netlik kazanmak ister.

Aslan’ın Güneş burcunda doğan bir kadın, her zaman bir tiyatroya, sanat müzesine veya şık bir restorana gidecek. Çiçekler ve hediyelerle duş almak istiyor, ancak eşinin pahalı bir rutini yerine görkemli bir sevgi gösterisi olarak. Biraz otoriter olabilir ve kendi hayatının kontrolünde kalması gerekir. Eşi onu olduğu kadar değerli ve kraliçe gibi tutarsa, cevap olarak kalbinde sonsuz sıcaklık, özen ve aşk olacaktır.

Uyumlu Burçlar: Koç , İkizler , Terazi , Yay

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar