• DOLAR
  7,9339
  %1,55
 • EURO
  9,3887
  %1,34
 • ALTIN
  484,29
  %0,18
 • BIST
  1.198
  %-1,14
Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Özellikleri

Element: Toprak Ruh hali: Sabit Renk: Yeşil, Pembe Gün: Cuma, Pazartesi Cetvel: Venüs En Büyük Genel Uyumluluk: Akrep , Kanser Şanslı Sayılar: 2, 6, 9, 12, 24 Tarih aralığı: 20 Nisan – 20 Mayıs BOĞA ÖZELLİKLERİ Güçlü yönleri: Güvenilir, sabırlı, pratik, özverili, sorumlu, kararlı Zayıf Yönleri: İnatçı, iyelik sahibi, uzlaşmaz Sevdikleri: Bahçe işleri, yemek pişirme, […]

 • Element: Toprak
 • Ruh hali: Sabit
 • Renk: Yeşil, Pembe
 • Gün: Cuma, Pazartesi
 • Cetvel: Venüs
 • En Büyük Genel Uyumluluk: Akrep , Kanser
 • Şanslı Sayılar: 2, 6, 9, 12, 24
 • Tarih aralığı: 20 Nisan – 20 Mayıs

BOĞA ÖZELLİKLERİ

Güçlü yönleri: Güvenilir, sabırlı, pratik, özverili, sorumlu, kararlı

Zayıf Yönleri: İnatçı, iyelik sahibi, uzlaşmaz

Sevdikleri: Bahçe işleri, yemek pişirme, müzik, romantizm, kaliteli kıyafetler, ellerle çalışma

Sevmedikleri: Ani değişiklikler, komplikasyonlar, her türlü güvensizlik, sentetik kumaşlar

Pratik ve sağlam temelli Boğa, her zaman sevgi ve güzellikle çevrelenme, maddi dünyaya, hazcılığa ve fiziksel zevklere yönelme ihtiyacının olduğunu hissederler. Boğa’da Güneş’le doğan insanlar, tüm duyuların en önemlisi dokunma ve tat alma göz önünde bulundurularak şehvetli ve dokunsaldır. İstikrarlı ve muhafazakar, bu zodyakın en güvenilir belirtilerinden biridir, kişisel tatmin noktasına ulaşana kadar dayanmaya ve seçimlerine sadık kalmaya hazırdır.

Boğa, tıpkı Başak ve Oğlak gibi bir Dünya burcudur ve şeyleri topraklı, pratik ve gerçekçi bir perspektiften görme yeteneğine sahiptir. Para kazanmayı ve aynı projelerde yıllarca veya tamamlanıncaya kadar kalmayı kolay buluyorlar. İnatçılık olarak sık sık gördüğümüz şey bağlılık olarak yorumlanabilir ve ne yaparsa yapsın görevleri tamamlama yetenekleri tekinsizdir. Bu onları mükemmel çalışanlar, harika uzun vadeli arkadaşlar ve ortaklar yapar, sevdikleri insanlar için her zaman orada olur. Dünyevi nota, onları para ve servet sevgileri üzerine kurulan dünya görüşleri ile aşırı koruyucu, muhafazakar veya materyalist yapar.

Boğa burcunun yöneticisidir Venüs , aşk, cazibe, güzellik, memnuniyeti, yaratıcılık ve şükran gezegeni. Bu hassas doğa Boğa’yı mükemmel bir aşçı, bahçıvan, sevgili ve sanatçı yapacak. Sadıktırlar ve ani değişikliklerden, eleştirilerden veya suçluluk duyulan insanların kovalamasından hoşlanmazlar, bırakamayacakları diğer insanlara ve duygulara biraz güvenirler. Yine de, potansiyel duygusal zorlukları ne olursa olsun, bu bireyler herhangi bir kaotik ve sağlıksız durumda pratik bir fikir getirme yeteneğine sahiptir.

BOĞA AŞK VE İLİŞKİ

Bir Toros sevgilisine sabır için her zaman hazırlıklı olmak gerekir. Son derece şehvetli, dokunma, koku ve tüm zevkli duyular onlar için son derece önemlidir, ancak aynı zamanda güvenli bir ortam yaratmak ve cinsel karşılaşmalarında rahatlamak için zamana ihtiyaçları vardır. Sevdiklerinizle yeteri kadar yakınlık yarattıklarında, biraz hüzünlü, bazen de muhtaç hale gelirler ve eşlerinin değişimini ve inisiyatifini her zaman kucaklarken, duygularını kontrol altında tutmak, pratik akıl yürütmeye devam etmek zorundadırlar.

Uzun vadeli ilişkiler için genellikle aynı sosyal çevreden entelektüel ihtiyaçlarına cevap verebilecek insanları, aynı zamanda ailelerinin ve yakın arkadaşlarının beklentilerini de seçerler. Geleneksel değerlere ve yaşamın pratik tarafına bağlı olan bu, yetiştirilmelerinin temel beklentilerini yerine getirmeyen, genellikle hediyeler ve maddi şeyler yoluyla dikkat çeken ve alan bir ortağı nadiren seçen bir işarettir. Eğer ahlaki koda çok sıkı yapışırlar ve tüm tabuları ve maceracı yaklaşımları reddederse, nasıl çözeceklerini bilmedikleri hayal kırıklığı ve öfke sorunları içinde yüzebilirler, çoğu zaman önlerinde duran kişi aracılığıyla tezahür ederler. Boğa’nın diğer işaretlerle uyumluluğu karmaşık olabilir.

Bu, fiziksel zevk, hazcılık ve sadece kimseye mahsus olmayan duygu akışının bir işaretidir . Kimlerin kalp atlamasını yaptığını keşfetmek için widget’ın altındaki eşleşmeyi seçin:

BOĞA DOSTLARI VE AİLESİ

Arkadaşlar – Bu burçta doğan insanlar sadıktırlar ve her zaman bir dostluk eli uzatmaya istekli olurlar, ancak yaptıkları yeni sosyal temaslar için güven inşa etmeden önce dış dünyaya kapatılabilirler. Arkadaşlıklarının çoğu çocuklukta ömür boyu sürme eğilimi ile başlar. Başka biriyle açık ve samimi bir bağlantı kurduklarında, ilişkiyi beslemek ve zor zamanlarda bile işlevsel kılmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.

Aile – Ev ve ailenin sorunları her Boğa için çok önemlidir. Bu, çocukları seven ve onları seven, aile rutinlerine, geleneklerine saygı gösteren ve tüm etkinliklerde ve toplantılarda mevcut olan zamanları takdir eden bir kişidir. Hem aileleri hem de arkadaşları için ev partilerine ev sahipliği yapmaktan zevk alacaklar ve karşılığında sadece eğlenirlerse insanlarla dolu bir oda için yemek pişirmeyi umursamayacaklar.

BOĞA KARİYER VE PARA

Boğa genellikle parayı sever ve kazanmak için çok çalışırlar. Güvenilir, çalışkan, sabırlı ve titiz, bir çalışan veya güç pozisyonunda biri olarak. Belirli bir projeye odaklandıklarında, etraflarındaki dünyada ne olursa olsun ona sıkı sıkıya bağlı kalacaklar. İstikrar, çalışma rutinlerini anlamanın anahtarıdır.

Boğa, mali durumu ile iyi organize edilmiş bir Güneş burcudur ve tüm faturaları gecikmeksizin ödenecektir. Emekliliklerini önemsiyorlar, yağmurlu bir gün için sorumluluk alıyorlar ve biraz para biriktiriyorlar, aynı küçük ve gerçekten büyük bir maaşla para kazanabiliyorlar. Onlara uygun meslekler tarım, bankacılık, sanat ve mutfak becerilerini içeren her şeydir.

BOĞA ADAM NASIL ÇEKİLİR

Güçlü, sadık ve cömert bir adam arıyorsanız, Boğa aradığınız kişidir. Aşık olduğunda güvenilir, sabırlı ve hassastır, daima geri dönen bir duygu arar. Kendisiyle flört edenlerden ince huylar ve müstehcen bakışlar seçmeyecek. Her türlü yapaylığı sevmez ve özellikle övgü ve aşk beyanları söz konusu olduğunda gerçek ifadelerle dolu sohbetlere değer verir.

Lezzetli bir ev yapımı yemek için davet, bu adamla çıkarken her zaman güvenli bir bahistir, aynı zamanda popüler veya modern yerine rahat ve rahat bir yer seçmektir. Doğaya ve ortak düşünceye döndüğünde, ilişki zamanı geldiğinde gelen bir şey olarak görecek, nadiren partnerine herhangi bir baskı uygulayacak ve zevk alınacak bir şey değil.

BOĞA KADINI NASIL ÇEKİLİR

Toros’ta Güneşi ile doğan bir kadını baştan çıkarmak istiyorsanız, onun romantizm duygusuna itiraz etmeniz gerekecektir. Boğa kadınları, biriyle ilişkiye girmeye karar verdiklerinde bile mahkemeye çıkmak ve yavaşça baştan çıkarmak istiyorlar. Yavaş hareket edecek şeylere ihtiyaçları vardır ve nadiren seçimleri hakkında uzun ve sert düşünmeden ilişkiye hızlı bir şekilde atlarlar.

Arzularını ve içgüdülerini hızlı bir şekilde vermesi pek olası değildir ve eğer birisi kalbini almak istiyorsa, onu kazanmak için rahatlamak için çok fazla zaman ve enerji harcamak zorunda kalacaklar. Aşık olunca sevecen, samimi, yakın ve sadık hale gelir ve eşi ona sadık olduğu sürece ayakta kalır. Güzel şeylere göz kulaktır ve hayattaki güzel şeylerin sadeliğini takdir eder, bu yüzden ona yaklaşmanın yolu, keyifli paylaşılan anlar, gizliliğe saygı, iyi yemek ve nazik bir dokunuşla olur. Bu, çıkarken acele etmekten hoşlanmayan ve zamanının olması gereken bir kadın. Biriyle rahat ve güvende hissettiğinde, mutlu ve hızlı bir şekilde kalbini geri çekmeden verir.

Uyumlu Burçlar: Kanser , Başak , Oğlak Burcu , Balık

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar