• DOLAR
  7,9251
  %1,44
 • EURO
  9,3777
  %1,23
 • ALTIN
  484,75
  %0,27
 • BIST
  1.203
  %-0,68
İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Özellikleri

İKİZLER BURCU Element: Hava Ruh Hali: Değişken Renk: Açık-Yeşil, Sarı Gün: Çarşamba Cetvel: Merkür En Büyük Genel Uyumluluk: Yay , Kova Şanslı Sayılar: 5, 7, 14, 23 Tarih aralığı: 21 Mayıs – 20 Haziran İKİZLER ÖZELLİKLERİ Güçlü yönleri: Nazik, sevecen, meraklı, uyarlanabilir, hızlı öğrenme ve fikir alışverişi yeteneği Zayıf Yönleri: Sinir, tutarsız, kararsız Sevdikleri: Müzik, […]

İKİZLER BURCU

 • Element: Hava
 • Ruh Hali: Değişken
 • Renk: Açık-Yeşil, Sarı
 • Gün: Çarşamba
 • Cetvel: Merkür
 • En Büyük Genel Uyumluluk: Yay , Kova
 • Şanslı Sayılar: 5, 7, 14, 23
 • Tarih aralığı: 21 Mayıs – 20 Haziran

İKİZLER ÖZELLİKLERİ

 • Güçlü yönleri: Nazik, sevecen, meraklı, uyarlanabilir, hızlı öğrenme ve fikir alışverişi yeteneği
 • Zayıf Yönleri: Sinir, tutarsız, kararsız
 • Sevdikleri: Müzik, kitaplar, dergiler, neredeyse herkesle sohbet eder, şehirde kısa geziler
 • Sevmedikleri: Yalnız olmak, sınırlanmak, tekrar ve rutin

Etkileyici ve sivri zekâlı olan İkizler, birinde iki farklı kişiliği temsil eder ve hangisiyle karşılaşacağınızdan asla emin olamazsınız. Sosyal, iletişimsel ve eğlenmeye hazırlar, aniden ciddi, düşünceli ve huzursuz olma eğilimi gösterirler. Görmek istedikleri her şeyi deneyimlemek için yeterli zaman olmadığına dair sürekli bir duygu ile son derece meraklı, dünyanın kendisinden büyüleniyorlar.

İkizler burcu Terazi ve Kovaya eşlik eden Hava elementine aittir ve bu onu zihnin tüm yönlerine bağlar. İletişim, yazma ve hareketi temsil eden gezegen Merkür tarafından yönetilir . Bu Güneş burcunda doğan insanlar genellikle diğer yarısının eksik olduğunu hisseder, bu yüzden sonsuza kadar konuşmak için yeni arkadaşlar, rehberler, meslektaşlar ve insanlar ararlar.

İkizler’in değişebilir ve açık fikirli olması, onları özellikle yazarlar ve gazeteciler olmak üzere mükemmel sanatçılar yapar ve becerileri ve esneklikleri ticaret, sürüş ve takım sporlarında parlamasını sağlar . Bu, dünyada her şeyi orada yaşamak isteyen bir çok yönlü, meraklı, eğlenceli sevgi dolu biridir. Bu, karakterlerini ilham verici ve asla sıkıcı hale getirmez.

İkizler – Sevecen İkizler doğasında, kardeşlik hikayelerini, en iyi arkadaşları ve akrabaları arasındaki sevgiyi, karakter, koşullar, fiziksel görünüm veya yetiştirme ile tamamen farklı olan çocukça masumiyet var. Farklılıkları düzeltmek ve doğru hissettirmek için bu dünyadalar, bir kardeş ya da bir arkadaş için hayatlarını vermeye hazırlar.

İKİZLER AŞK VE İLİŞİKİ

Eğlenceli ve her zaman entelektüel bir meydan okumaya hazır olan İkizler, ilk önce iletişimi ve sözlü temas yoluyla sevgiyi görür ve onu eşleriyle fiziksel temas kadar önemli bulur. Bu ikisi birleştiğinde, engeller yok olur. Meraklı ve her zaman flört etmeye hazır olan bir İkizler , akılları ve enerjilerini eşleştirebilecek doğru olanı bulana kadar farklı ilişkilerle çok zaman geçirebilir . Heyecan, çeşitlilik ve tutkuya ihtiyaç duyarlar ve doğru kişiyi, bir sevgiliyi, bir arkadaşı ve konuşacak birini bir araya getirdiklerinde, sadık olacaklar ve her zaman kalbine değer vermeye kararlı olacaklar.

Herhangi bir İkizleri’in aşk hayatı için en büyük zorluk, özellikle yaşlandıkça ve zaten yüzeysel veya hayal kırıklığı yaratan bağların tekrarlayan bir modunda olduklarını fark ettiklerinde süren duyguyu hissetmeleridir. Kişilikleri fazla derinliğe izin vermez.Hayata göreceli bir hareket perspektifinden bakarlar, Güneş’i daire içine alan, Dünya’nın bakış açısından ileri ve geri hareket ederler, kendi yönlerinden asla emin olmazlar.

İkizler keskin dönüşler yapabilir, onları sevenleri geride bırakır, ancak zaman içinde sevgi dolu bir temel inşa etmeye hazır, hızlarını takip edebilecek ortaklar vardır. İkizlerle eşleşecek işaretleri seçerek onları bulun:

İKİZLER ARKADAŞ VE AİLE

Arkadaşlar – İkizler burcunda Güneş’le doğan insanlar çok sosyal ve arkadaşlarıyla ve aileleriyle, özellikle genç üyeleriyle vakit geçirmeyi çok seviyorlar. Bir İkizler, çok sayıda sosyal temasa sahiptir ve sohbet etmeyi, anlayışı aramayı, her zaman iletişim kurabilecek güçlü istekli insanlar aramayı sever. Açık bir kelime akışı olmadan, herhangi bir konuşmanın tüm temasına olan ilgisini hızla kaybedecekler ve hareket halinde kalmaları, paylaşılan bilgilerden ilham ve ileriye doğru itilmeleri gerekiyor.

Aile – Aile bir İkizler için çok önemlidir, özellikle de onlarla güçlü bir duygusal bağ kurduklarında çocukları. Beklentileri son derece yüksek olan ortaklarına gösterdikleri istikrar eksikliği, aileye o kadar fazla yansıtmadı ve bir ev paylaştıklarına daha mütevazı ve sakin bir yaklaşım sergiliyorlar. Her ne kadar aile yaşamlarının sorumlulukları doğaları için bir meydan okuma olabilirse de, aynı anda iki yerde olmak için büyülü bir yol bulacaklar ve her şeyi olması gerektiği gibi yapabilecekler.

İKİZLER KARİYER VE PARA

Entelektüel uyarım ihtiyacı sürekli olarak, bir İkizler için en uygun işin beyinlerine meydan okumak zorunda olması gerekir. Becerikli, yaratıcı ve çoğu zaman çok zeki, dinamik bir çalışma ortamına ihtiyaç duyuyorlar ve ofiste birçok sosyal temasla karşılaşıyorlar. Seçebilecekleri en iyi kariyer tüccarlar, mucitler, yazarlar, ve avukatlardır , ancak onları hareket halindeyken ve her zaman meşgul ederken serbestçe iletişim kurma fırsatı veren her kariyer mükemmel bir seçimdir. Sanki çoklu görev, problem çözme ve yeni fikirleri hayata geçirme için yaratılmışlar gibi, parlamalarına izin vermeyen rutin, tekrarlayan görevlerde sıkışıp kalmayacak bir çalışma alanına ihtiyaçları var.

Pratiklik ve zevk arasında karar vermek İkizler için zor bir seçim olabilir. Paranın sadece gerekli bir kötülük olduğuna inansalar da, birçoğu nereden kazanacağını veya nasıl harcadıklarını düşünmek için fazla zaman harcamaz. Mali durumlarını kontrol altında tutmak ve düzenli tutmak için güçlü bir temele ihtiyaç duyarlar, bu da onlara ihtiyaç duyduklarını bile bilmedikleri bir güven ve güvenlik hissi verir.

İKİZLER ADAMI NASIL ÇEKİLİR

Bir İkizler adamı hevesli ve hayat dolu, asla sıkıcı anlarda sizi hayal kırıklığına uğratmazlar. Maceracı ve esprili ve bu, bir kişi enerjik ve dinamik ise, kahkaha ve eğlence arayan için onu mükemmel bir ortak yapar. İkizler adamları doğal olarak konuşkandır ve onlarla halka açık toplantılarda, konferanslarda ve trafik sıkışmalarında karşılaşabilirsiniz. Kişilikleri ikili olma ile işaretlenir, bu da onları tutarsız ama zeki ve başkaları için şaşırtıcı derecede çekici kılar.Kalbini kazanmak için, eğlenceli, uyarıcı, maceracı, şakalarına gülmek ve her gün ondan öğrenmeye hazır olmak gerekir.Bir İkizler erkeğiyle ilişki yaşamak harika bir deneyim olabilir. Hayattaki her şeyde olduğu gibi, ilişkiler söz konusu olduğunda yeni deneyimlere, sözlü temasa ve ifade özgürlüğüne ihtiyacı vardır.

İKİZLER KADINI NASIL ÇEKİLİR

Bir İkizler kadınını çekmek istiyorsanız, onun ikili doğasına ayak uydurabilmeniz gerekir. Bir an tutkulu ve nazik, diğerini uzak veya daha uzak olabilir. İkizler, doğuştan güvende olma ve diğer insanlardan uzakta duygusu, onu köşede bekleyen kaygısız bir aşk hikayesine koşmaya hazır olma eğiliminin bir sonucudur. Bu hevesli, esprili, entelektüel ve yumuşak konuşulan bir kadın, aynı zamanda son derece açık fikirli ve her zaman yeni biriyle tanışmaya hazırdır.

İkizler kadını genellikle çok ürkek değil, ciddi ve kararlı bir ilişki için elde etmek zaman ve sabır alacaktır. Bununla birlikte, cinsel ve entelektüel arzularını tatmin edebilecek bir adam bulduktan sonra, bu kadın sıra dışı bir şekilde olabilmesine rağmen, bir aile, evlilik ve birlikte yaşlanmayı öneren kadın olacaktır. Yeni şeylerini öğreten, gördüğü ve dahiyane olduğu anlayışları olan partnerlerden etkilenir.

Uyumlu Burçlar: Koç , Aslan , Terazi , Kova , Yay

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar